Na co se ptáte?

Můžu si přivézt vlastní díly?

Můžete, ale nedoporučujeme to. Za díly, který koupíme my, ručíme. Když si přivezete vlastní a za měsíc se to podělá, budete platit práci znova. Navíc máme od dodavatelů slevy, o který se s váma podělíme.

Jak dlouho budu bez auta?

Běžný věci jako oleje nebo brzdy děláme do druhýho dne. Větší opravy záleží na tom, jak rychle přijdou díly. Vždycky vám řekneme termín a ten se snažíme dodržet. Když se to protáhne, zavoláme.

Děláte i starý veterány?

Jasně! Poctivý starý stroje máme rádi. Umíme seřídit karburátory i zrepasovat nápravy na autech, na který už v autorizáku ani nemají tabulky.

Dostanu fakturu?

Samozřejmě. Jsme plátci DPH, všechno jde oficiálně. Dostanete doklad o zaplacení i rozpis materiálu a práce.